Demaskacja kolejnego pedofila w sutannie

13.11.2019r. Kraków.

W środę policjanci zatrzymali w jednym z hoteli w centrum Krakowa mężczyznę. – Dostaliśmy zawiadomienie, że osoba ta usiłuje doprowadzić do obcowania płciowego osobę nieletnią. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce okazało się, że mężczyzna przebywa z pełnoletnią osobą. Wyjaśniamy tę kwestię – mówi Piotr Szpiech, rzecznik policji miejskiej w Krakowie.

Zbigniew Stonoga umieścił w internecie nagranie z księdzem w roli głównej, Jak sam napisał

Na nagraniu z ukrytej kamery w pokoju hotelowym widzimy osobę, która podaje się za księdza. Jest z nim młody chłopak (zgodził się na publikację wizerunku).

Ksiądz opisuje swoje życie na plebanii. W trakcie rozmowy padają szokujące słowa.

– ″Przed ludźmi musisz być aktorem. Musisz grać, wyjmujesz różaniec, dyskutujesz. Chyba, że poznasz kogoś na wylot to możesz być normalny″.

– ″Jak chcesz mieć pieniądze, dziwki, chłopaków, ćpać, alkohol to tylko instytucja kościelna. To jest hurtownia wszystkiego bez żadnych zastrzeżeń″.

– Możecie wszystko? – pyta chłopak.

– ″Pedofilia np., widzisz. Skazali jakiegoś księdza? Albo wykorkował, bo nie wytrzymał albo w ogóle go nie zatrzymali″.

– ″Na naszej plebanii jest ksiądz pedofil″.

A to tylko fragment szokującej  rozmowy…

25 października 2019  Katowice

Do hotelu przyjeżdża ksiądz z Czech , na umówione spotkanie  z niepełnosprawnym, nieletnim chłopcem. Zbigniew Stonoga, przeprowadził prowokację.Duchowny z Czech przez internet umówił się na seks z niepełnosprawnym nieletnim (w jego przekonaniu) chłopcem. Policję miał zawiadomić Zbigniew Stonoga – polski przedsiębiorca, wideobloger, działacz społeczny i polityczny. Od wielu lat pomaga zatrzymywać pedofilów.

Według informacji GW , na forum dla osób niepełnosprawnych czeski ksiądz miał dopytywać się o możliwość uprawiania seksu z niepełnosprawnym dzieckiem.

Ksiądz szukał chłopców, którzy mają czucie poniżej pasa, ale są na wózku. Domagał się wprost, abym taką osobę przyprowadził – mówił Zbigniew Stonoga dziennikarzowi z GW

Co na to Policja ? … Ma związane  ręce , czy umywa ręce?

– Dostaliśmy  (25.10) zgłoszenie od mężczyzny, który powiedział nam, że prawdopodobnie tego dnia dojdzie do ujęcia innego mężczyzny, który umówił się z osobą poniżej 15. roku życia w jednym z katowickich hoteli. Zgłaszający poprosił o wsparcie przy tych czynnościach. Katowicka policja oczywiście tego wsparcia udzieliła –  potwierdza młodszy aspirant Olaf Burakiewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Na miejscu policjanci prowadzili czynności. Mężczyzna dostał wezwanie do jednostki policji na poniedziałek w celu przesłuchania. Nie było podstaw, by dokonać zatrzymania na miejscu. Był tam również obecny katowicki prokurator. Są prowadzone dalsze czynności. – dodaje młodszy aspirant Olaf Burakiewicz.

Nie wiemy skąd osoba, która nas poinformowała domniemywała, że obywatel Czech będzie się spotykał z osobą małoletnią – informuje katowicka policja.

Czyżby kolejny pedofil w sutannie miał znów pozostać bezkarny..?

Źródło: gazetaplus.pl