Dwa miliardy siedemset milionów dla goebbelsowskiej TVP, ponad 700.000.000 zł dla Rydzyka, setki milionów dla kościoła katolickiego, ponad miliard dla różnych pisowskich fundacji narodowych, ponad 60.000.000 na wybory kopertowe, miliardy dla Ukrainy i Ukraińców- a wszystko z pieniędzy wszystkich Polaków, bez ich zgody a często i wiedzy.

Ostatnio Morawiecki ot tak rozdał nasze 30.000.000 złotych piłkarzom, a nie ma 70.000.000 zł na wszystkie chore na SMA dzieci które na kolanach konają resztkami sił błagając o leczenie na siepomagaa.pl

Czy Polska jest jeszcze demokratycznym państwem prawnym w którym suweren ma coś do powiedzenia?

Wszystko wskazuje na to, że nie.Mnożące się instytucje kontrolujące życie Polaków i ich biznesy, bezprecedensowe prawo inwigilowania rachunków bankowych czy barbarzyńskie metody wpływania na człowieka takie jak Pegasus są tylko marnym preludium do zmiany ustroju państwa, która in concerto już nastąpiła mimo braku większości konstytucyjnej w obozie władzy.

Po 30 latach względnej wolności staliśmy się państwem totalitarnym, w którym władza jest prawem a prawo jest władzą i nikt już nigdy nie zrezygnuje ze złego prawa wprowadzonego przez PiS i klepanego przez Dudę, bo dla każdej władzy to złe prawo będzie doskonałym narzędziem dla utrzymania władzy i zagwarantowania jej bezkarności.

Polska jako kraj szybko rozwijający się do 2015 roku wchodzi właśnie na kurs kolizyjny ze wszystkimi i wszystkim i jest to kurs poza granicami Unii Europejskiej.

Suma bezeceństw tej władzy zestawiona ze zrezygnowanym i zastraszonym społeczeństwem implikuje wniosek: Polski już nie ma i nigdy nie będzie.