Prezes Rady Ministrów

Z wielką wdzięcznością obserwuję prowadzone prace naprawcze po niszczycielskim rządzie PiS. Chcę Pana prosić w imieniu wielu moich rodaków o bezkompromisowość działań Pańskiego Gabinetu. Prosimy Pana o działania sprawiedliwe i prowadzące do ukarania narodowego złodziejstwa, ukarania istot, które wyniszczały nie tylko całe grupy społeczne, ale i poszczególnych ludzi czego jestem żywym dowodem.

Przed Państwem gigantyczna praca i ryzyka niezadowoleń społecznych wynikających z potrzeby podejmowania w najbliższych miesiącach działań, które wprost wpłyną na podniesienie kosztów życia.

Ludzie świadomi skutków pisowskiej napaści na Polskę i Polaków rozumieją w jak trudnej sytuacji polityczno-społecznej znajdzie się Pan razem z całym Gabinetem w najbliższej przyszłości, ale będziemy Pana wspierać, będziemy wspierać Nadzieję Polski na powrót do normalności.

Z Okazji Nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składam Panu Szczere Życzenia Zdrowia i Wytrwałości ale też Życzę Panu cudownego zwycięskiego oddechu przy wigilijnym stole.

Życzę Panu aby oczka wnuka świeciły się z radości gdy dziadek powie „ a widzisz wyrwałem Polskę z rąk niegodziwców, którzy źle życzyli wujkowi, cioci i babci.

Wesołych Świąt.