Faszystowska propaganda Kaczyńskiego w polskich kopalniach.

Jedna duda dewastuje państwo z poziomu Urzędu Prezydenta R.P, a druga duda uzurpator Solidarności nakręca spiralę nienawiści wśród górników.

Jedenastego stycznia br. ma się odbyć demonstracja frustratów i pisowskich bandytów niezadowolonych z wyniku wyborów parlamentarnych.

Zagrożeni długoletnimi więzieniami politycy PiS dwoją się i troją, aby nie trafić do więzienia.

Na ten cel manipulują górnikami zapomniawszy, że PiS zaimportował największą w historii ilość węgla z Rosji i Białorusi.

We wszystkich kopalniach w Polsce wywieszono kłamliwe informacje o przyczynach protestu w Warszawie. Stalinowska propaganda esbeka Jarosława Kaczyńskiego oraz jego popaprańców wybrzmiewa z logiem NSZZ Solidarność na tysiącach faszystowskich ulotek rozklejonych na ścianach kopalnianych korytarzy.

Takimi działaniami pomawiającymi polski rząd o działania antypolskie powinna natychmiast zająć się Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, albowiem zagrażają one bezpieczeństwu państwa.

Państwo polskie zdaje się stać na glinianych nogach, gdy weźmiemy pod uwagę, że pospolici przestępcy drwią z prawa pokazując gest Kozakiewicza z miejsca, w którym prawo powstaje.

Być może trzeba będzie zawiązać komitet społeczny wykonania wyroku skazującego przestępców Kamińskiego i Wąsika i pomóc Panu Marszałkowi Sejmu w dostarczeniu towaru do Aresztu Śledczego na warszawskiej Bisłołęce.

Chętnie przyjmę posadę społecznego klawisza R.P i mogę pracować z Kamińskim i Wąsikiem 24h/dobę przez 365 dni w roku za friko zastrzegam sobie jednak prawo do zainkasowania 1.000.000 USD bo taki jeden Pan z USA płaci wskazaną sumkę za pierwszego faceta, który zajdzie w ciążę, a ja bardzo dbałbym o wąsika i kamińskiego aby donosili ciąże.