List do Kacpra Kamińskiego

Szanowny Kacprze,

Masz wielkie szczęście, że przyszło Ci walczyć o ojca podczas rządów Koalicji Obywatelskiej, bo gdyby obecnie rządził PiS, a szefem CBA byłby Twój tata niemiałbyś takiej możliwości podobnie jak rodzina Śp Barbary Bidy czy dzieci i żona Andrzeja Leppera.

Działanie bowiem Twojego ojca i jego kolegów z PiS w tym bezwzględnie łamiącego prawo Zbigniewa Ziobro odebrały tym ludziom dobre imię, dorobek społeczny, polityczny, zawodowy i życiowy aż wreszcie doprowadziły do ich dramatycznych śmierci.

Wszystko to Twój tata i jego koledzy zrobili z najniższych pobudek tj.chęci brylowania u Jarosława Kaczyńskiego i z pragnienia posiadania władzy.

Nie martw się o ojca. Gdy jego protest głodowy zacznie zagrażać jego życiu wspaniali ludzie będący sędziami penitencjarnymi VIII Wydziału Penitencjarnego i Nadzoru nad Wykonaniem Orzeczeń Sądu Okręgowego Warszawa Praga w Warszawie podejmą na wniosek dyrektora aresztu postanowienie o przymusowym dokarmianiu taty.

Wiem o tym, bo uczyniono mi tak na polecenie kolego twojego taty Patryka Jakiego w ZK nr.2 w Łodzi w styczniu 2018 roku.

Sześciu funkcjonariuszy trzymało mnie za ręce, nogi i głowę a lekarz z tego więzienia wpychał mi sondę przez nos do żołądka. Byłem już cały zakrwawiony, bo krew tryskała z uszkodzonych naczyń krwionośnych górnych dróg oddechowych zanim lekarz stwierdził „to nie ta sonda”.

Z wielką siłą Kacprze przy niewyobrażalnym bólu wpychano mi do nosa sondę przeznaczoną do jamy ustnej (sonda przełykowa) tortury trwały ok 27 minut. Tak strasznie to chłopaku bolało, że w końcu sam zacząłem jeść zmiksowane jedzenie, które zamierzali mi podać przez sondę.

Nie bój się o tatę Kacper, gdyby coś mu zagrażało z powodu protestu głodowego to aparat państwa i decydenci z Koalicji Obywatelskiej nie zachowają się jak twój tata i nie będą go raniły jak mnie, a raczej podadzą mu kroplówki ze wzmacniającymi płynami. Będzie w cywilizowany i medyczny sposób unieruchomiony.

Tym właśnie drogi Kacprze różni się każda inna władza od PiSowskiej. Nikt bowiem oprócz PiS-u nie potraktuje Człowieka i Polski jak zwierzęcia.

Twój Tata jest pospolitym przestępcą, został skazany za pospolite przestępstwa i zasługuje na karę i taką właśnie odbywa.

Ciesz się Kacprze, że rządzi KO, bo to gwarancja, że karą dla Twojego ojca będzie pozbawienie wolności, bo gdyby rządził Jarosław Kaczyński to zapewniam Cię Kacprze że wykonywano by wobec taty karę pozbawienia wolności, godności i ludzkiej wytrzymałości.

Życzę Ci wiele sił i nadziei, bo z całą pewnością cierpisz widząc niedolę taty. Każdy dobry syn cierpi, gdy spotyka go takie nieszczęście.

Gdyby rządził PiS musiałbyś jeszcze drżeć o los matki i swój własny, bo oni Kacprze atakowali całe rodziny…